Fotografem na Trailcamps

Tisk foto obrazu, sportovní fotograf Lukáš Budínský

Již delší dobu s radostí sleduji rozmach nejrůznějších tréninkových běžeckých kempů. V hlavě se mi začínala klubat myšlenka, že u něčeho takového bych chtěl být jako fotograf/kameraman. Postupem času rostl jejich počet a atraktivita, nicméně až dosud tu chybělo něco, co by nevypadalo jen jako společné proběhnutí se po horách. Něco u čeho bych si řekl: „Tam musím bezpodmínečně být“. Tedy až do spuštění projektu Trailcamps Honzy Dušánka. S Honzou byla radost spolupracovat už při Ještěd SkyRace. Díky jeho nadšení pro věc vím, že kemp jednoduše nevynechám.

Trailcamps v Krkonoších, sportovní fotograf Lukáš Budínský

Vše o Trailcamps a prvním kempu v Krkonoších

O Trailcamps

Organizátoři JEŠTĚD SkyRace® ve spolupráci s CZSA Ti představují nový projekt – TRAILCAMPS – 1. profi trailrunningové kempy pro mladé i starší, pro hobíky i reprezentanty.

„Vezmeme Tě na místa, která uchvátila nejednoho trail runnera.

Předáme Ti know-how, které naši trenéři,  renomovaní běžci a specialisté na výživu a regeneraci nasbírali za mnoho let.

Naučíme Tě vše od běhu, pohybu v horách, stravy, regenerace, nových tréninkových metod a dalších zajímavých a důležitých prvků, které by každý trail runner měl znát.

Neskončíme ale „jen u toho“!

Ve spojení s našimi partnery budeš moct ozkoušet a otestovat běžecké obutí a vybavení, outdoor oblečení, řadu regeneračních a výživových produktů a tréninkových pomůcek.“

No a nyní mohu prohlásit, že kromě všech těch lákadel, tam budu na účastníky čekat i já. A hlavně neváhejte s registrací, místa povážlivě mizí…

Skyrunning v Beskydech Zuzka Urbancová. Lukáš Budínský

Trailrunning kemp v Krkonoších bude plný foto příležitostí

Co na trailcamps v Krkonoších bude dělat fotograf?

Skoro nic. 14 dní se na něj bude chystat a dokoupí nějakou tu techniku. Potom už jen bude po 3 dny v 6 vstávat, chystat techniku, cvakat, běhat, točit, zpracovávat, vystavovat, sdílet, stříhat, zase běhat, cvakat a o půlnoci uléhat do postele.

Ale vážně. Mám v hlavě dost nápadů na to, aby se účastníci rozjížděli z Krkonoš maximálně spokojeni. A ještě více nápadů, aby ti co zůstanou doma dlouze litovali, že kemp prošvihli.

Nechci si vystřílet všechny náboje předem, tak sledujte facebook sportfoto i trailcamps.cz a brzy i instagram. Určitě se dozvíte víc a budete přímo v centru dění.

Lysohorský čtyřlístek 2016 fotogalerie. Lukáš Budínský

I Zdenda Kříž, nová posila Buff Pro Teamu, by měl být jako ambasador v Krkonoších