Prodej sportovních fotografií

Prodej sportovních fotografií – fotobanky

Nejrychlejší a nejlevnější cesta jak získat mé profesionální a prověřené běžecké fotografie jsou fotobanky. Pokud máte zájem o sportovní fotografie použitelné v online i tištěných médiích, mohu doporučit nově vznikající fotobanku SportShots.cz.

SportShots.cz

  • Nová fotobanka sportovních fotografií
  • Specializace na české závody a závodníky
  • Editorial licence pro použití v médiích
  • Přijatelný cenový model
  • Možnost kreditního systému
  • Rostoucí počet i kvalita fotografů
  • Více na http://store.sportshots.cz

Pokud chcete fotografie s Royal Free licencí, můžete si vybrat ze stovek sportovních fotografií, kterými přispívám do ověřených fotobank. Zde jsou ty nejprestižnější

prodej sportovních fotografií – výběrové

Zalíbily se vám mé sportovní fotografie a rádi byste je využily jako ilustrační snímky běhu nebo jiných sportů? V portfoliu mám stovky snímků a na většinu ošetřené právo fotky publikovat (vždy u individuálního focení sportovců). Naleznete u mne fotografie české běžecké špičky i vycházejících hvězd (skyrunning, ultra trail) – například Zuzana Urbancová, Zdeněk Kříž, Jan Bartas, Jan Zemaník, Tomáš Štverák a další. Pokud nenaleznete přímo na stránkách vhodnou fotku, při bližší specifikaci vám mohu dohledat lépe vyhovujcící, případně vyfotografovat přímo na zakázku. Můžete si prohlédnout některé mé již publikované fotografie. Nebo potřebujete spíše fotografie živé přírody?

Prodej sportovních fotografií, Sportovní fotograf Lukáš Budínský

Ilustrační sportovní foto Trail running

Můžete využít tento formulář:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Název nebo číslo fotografie

Vaše zpráva

prodej sportovních fotografií – osobní

Chcete svoji fotografii ze závodu na kterém jsem fotil? Není nic snazšího než se najít v galeriích ze závodů raceshots.cz. Máte možnost si ji za drobný poplatek přímo stáhnout, případně využít i fotku v plné tiskové kvalitě.

foto Beskydská sedmička 2015. Lukáš Budínský

Osobní fotografie ze závodu Beskydská Sedmička