Sportovní fotograf

Jak se ze mne stal sportovní fotograf? Miluji hory, kopce, slunce, sníh, pohyb a osamělé stezky. Fotografování sportu je pro mne skloubením většiny těchto celoživotních lásek. Focení jedinečných okamžiků při outdoorových sportech jde v ruku v ruce nutností udržovat sám sebe v pohybu a dostatečné kondici. Objevování nových atraktivních lokací vyžaduje stejné úsilí jako přizpůsobování se aktuálním podmínkám při sportovních akcích. Fotografování v noci, během sněhových vánic i v letních průtržích je podobně náročné jako absolvování ultratrailů.

sportovní fotograf Lukáš Budínský

Sportovní fotograf Lukáš Budínský

Sportovní fotograf musí skloubit velké nároky na techniku, znalost sportu, fyzickou zdatnost, schopnost vystihnout ten správný moment a rychlé reakce.

A proto se ode mne právem očekává plné nasazení stejně jako od sportovců. Snažím se nikdy nezklamat, stejně jako sportovci nechtějí zklamat své fanoušky, sponzory a hlavně sami sebe. Vždy se najde něco, co žene člověka dopředu. Překonat sám sebe, doběhnout stokilometrový závod nebo udělat dokonalý snímek. Být na sebe hrdý.


Chcete se i vy podělit o svůj příběh? Mít vzpomínku na svůj největší úspěch? Pochlubit se nebo najít někoho, kdo vaše výkony náležitě ocení? Neváhejte a kontaktujte mne. Určitě to najdeme společnou řeč a způsob realizace. Případně můžete rovnou využít poukaz na sportovní focení.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadován)

Předmět

Vaše zpráva

Kromě sportovních akcí se zabývám i krajinářskou, wildlife či rodinnou fotografií. Veškeré mé fotoaktivity naleznete na stránce Lukáš Budínský Fotograf. Provozuji fotobanku českých sportovců sportshots.cz a galerie ze závodů raceshots.cz

1 Komentář

  1. Pingback: Červenáček na trailu | Trailporn.cz

Přidávání komentářů není povoleno.