Trail running video

Trail running video vznikne, když se čas od času uchýlím od statické fotografie k pohyblivým obrázkům. Videa zahrnují kratší či delší snímky z terénního běhu a tu je naleznete všechny pohromadě.

A jaké zde naleznete trail running video?

Tomáš Štverák – ultra trail runner


Krátký videoklip pro Tomáše Štveráka, který jej potřeboval pro přihlášení se do Salomon ultra running academy. Pro autenticitu Tom sám namluvil anglický komentář. Nezbývá než držet palce! Létání s dronem ve vánici v -10 stupních byla opravdová lahůdka.
Natáčeno dronem DJI Mavic a Canonem 5D Mark IV

Divoženky – ženy na trailu


Jaké jsou ženy pohybující se na trailových závodech? V první řadě to jsou ženy, chtějí se líbit. Ale když zazní startovní výstřel, tak poslední co z nich uvidíte jsou záda mizející za první zatáčkou. Kristina Obručová, Věrka Vystrčilová a Zuzka Nádeníčková vás o tom pravidelně přesvědčují i na ultra trail závodech jako jsou Hostýnský Osma či Beskydská sedmička, kde okupují pravidelně stupně vítězů.
Natáčeno kamerou: DJI OSMO

Touch the Sky – Dotkněte se nebe


Milujete hory a trailový běh v přírodě? Chcete poznat své limity a posunout je o notný kus dál? Vyzkoušejte některý ze Skyrunning závodů. Nevadí, že nemáme horské štíty nad 2000 m. Atmosféru dokáží naše hory vykouzlit stejnou. Přesvědčte se sami.
Video vzniklo na podporu skyrunningu v České Republice a bylo zaštítěno Českou Sykrunningovou asociací.
Záběry jsou ze 3 rozdílných závodů

Natáčeno kamerou: DJI OSMO a canon 70D.

Lysohorský čtyřlístek


Krátký snímek ze Ultra SkyMaratonu Lysohorský čtyřlístek 2016. Jedná se o část zahrnutou ve videu Touch the Sky.

Perun SkyMarathon 2016


Krátké ohlédnutí za běžeckým závodem Perun SkyMarathon 2016. Tradičně náročný trailový závod v Beskydských kulisách s délkou 41km a převýšením téměř 3200 metrů.