Běhej Valachy 2016 galerie ValachyTour

Vítěz Běhej Valachy 2016, Jiří Homoláč, fotograf Lukáš Budínský

Galerii ze závodu naleznete na stránce RaceShots

ValachyTour 2016, Fotograf Lukáš Budínský

Závody mladých a dětí v rámci Valachytour 2016

Běhej Valachy byl první závod, který jsem vynechal v roce 2014 v rámci Valachytour. Bylo to díky ukopnutému palci u nohy a od té doby jsem nezávodil. To je jeden z důvodů proč jsem začal fotit a tak to byl vlastně dnes návrat ke kořenům. Běhej Valachy je parádní závod, tak akorát dlouhý pro hobíky, v krásné přírodě a většinou po parádních trailech. Dnes jsem to vzal jen hodně rychle na otočku.

Helena Kotopulu při seběhu na Běhej Valachy, Fotograf Lukáš Budínský

Helena Kotopulu při seběhu na Běhej Valachy


Běhej Valachy 2016 – fotogalerie

Fotografoval jsem jen na jednom místě z důvodu časového presu. A to v posledním technickém seběhu (jak krátkou, tak dlouhou trať). Nalákala mne zejména účast Jirky Homoláče, který mi zatím v mé sbírce běžeckých fotografií trestuhodně chyběl.RaceShots a fotografie z Běhej Valachy 2016

K fotogalerii se váže jedna zcela horká novinka. Všechny fotografie jsou dostupné přes projekt raceshots.

Tato stránka je zatím v testovacím režimu, ale má za cíl nabídnout závodníkům fotografie ve špičkové kvalitě a dohledatelné podle startovních čísel. S postupem času budou do projektu zapojeni další fotografové a měli bychom získat bohaté pokrytí důležitých sportovních událostí.
Nejviditelnější novinkou bude kromě vyhledávání podle startovního čísla také zavedení mikroplatby za fotografie. Berte to prosím jako poděkování fotografovi, že byl u toho s vámi a zachytil vás v tom správném okamžiku.

Tomáš Lichý, fotograf Lukáš Budínský

Tomáš Lichý