Zažít Trailcamps Krkonoše

Rozcvička TrailCamps, běžecký kemp, fotograf Lukáš Budínský

Trailcamps Krkonoše na vlastní kůži

Jsou akce, které nelze moc popsat slovy, ale musí se zažít. U TrailCamps Krkonoše jsem na jednu stranu věděl, že to bude nejnáročnější akce, která mne čeká. Desítky hodin focení, chystání a zpracovávání. Nějaké to natáčení a stříhání. Plnění sociálních sítí v nekončícím maratonu. Co jsem ale nevěděl, jestli to bude stát za tu dřinu. Ale jak už to u akcí Honzy Dušánka bývá, stálo to za to.

Jedinečný koncept TrailCamps

Co je na konceptu TrailCamps tak jedinečného? Standardní trénikové kempy jsou zejména o běhání. Sejde se několik účastníků a ti se jdou pod vedením známého sportovce několikrát proběhnout. TrailCamps Krkonoše na to jde jinak. Nabízí kompletní servis, od špičkové stravy, přes masáže a fyzioterapeuty až po odborné přednášky na aktuální témata. Samozřejmě se jde i běhat a to nejen pod vedením ambasadorů zvučných jmen, ale i pod dohledem zkušených trenérů. O běžce se prostě na TrailCamps starají od svítání až do usnutí.

Však se sami můžete přesvědčit – nahlédnutím do programu, nebo ideálně přímo na místě! Nejbližší termín už v září.

Co bych vám dál povídal. Od povídání tu jsou jiní – Sam Straka na Skyrunning, nebo Petra Mücková. Já jsem tam byl od focení, tak ať mluví spíš fotky ne?